Bariérová antikoncepce pro ženy


Účinná, Bezpečná, Bez hormonů


Zkušenosti uživatelek

„Dobrý den, ráda se s Vámi podělím o mé zkušenosti s FemCapem. Dozvěděla jsem se o něm od mé kamarádky. Po vysazení hormonální antikoncepce jsem přemýšlela o jiném způsobu ochrany před početím. Kamarádka už v té době FemCap používala (byť pouze krátce) a nemohla si ho vynachválit. Nechtěla jsem žádnou variantu hormonální antikoncepce, tak jsem přemýšlela o jiném způsobu. FemCap se mi zamlouval kvůli snadnému vybírání velikosti bez zdlouhavého objednávání se u gynekologa, cenově výhodná nabídka v kombinaci s Contragelem, vzhledem k mému neustálému cestování i pohodlnost a skladnost - vejde se do kabelky, kufru - můžu ho mít pořád u sebe. FemCap používám už asi rok a půl.
Krásný den. “

Petra, 25let


„O tomto výrobku jsme se dozvěděla od své gynekoložky, která mi ho doporučila, když jsme za ní přišla s prosbou o radu, jakou antikoncepci, když ne hormonální. Pesar používám již přes rok, a jelikož nejsem těhotná, vypadá to, že funguje První zavedení byl docela boj a ještě ta nejistota, jestli je to tam správně. Po týdnu používání už bylo vše bezproblémové. Přítel říká, že pesar nějak nevnímá. Pouze v určité poloze, kdy je hlouběji ve mě, říká, že ho tam cítí. Ale nijak ho netlačí a neomezuje. I proto bych doporučila všem ženám, které buď nechtějí, nebo z určitého důvodu nemohou používat HA.
S přáním pěkného dne. “

Jolana N.


„Dobrý den, Femcap používám už 2 roky a jsem spokojená (netěhotná :-)). Předtím jsem brala 8 let hormonální antikoncepci a měla jsem různé zdravotní problémy. Hlavně migrény a nechutenství na sex, výtoky. Hledala jsem proto něco jiného a našla jsem Femcap. Přítel se na to nejdřív díval skepticky, ale kondomy používat nechtěl, takže nakonec jsme spokojení oba dva. Jsem ráda, že jsem nakonec HA vysadila, od té doby se cítím mnohem lépe a pesar funguje dobře.
Přeju hezký den. “

Tereza, 29 let